Zdrowo i lekko na wiosnę


zupaKażdy z nas na wiosnę chciałby zrzucić zimowe kilogramy, aby poczuć się sprawniejszym i atrakcyjniejszym. Wiele salonów kosmetycznych i gabinetów odnowy przeżywa prawdziwe oblężenie. Podobnie jest w klubach fitness i na basenie. A co zrobić jeżeli nie stać nas na specjalistyczne zabiegi i wizyty w salonach. Oczywiście nic straconego, gdyż tak samo możemy poczuć się lekko i świeżo dzięki kilku domowym zabiegom.

Ruch na świeżym powietrzu

To, że nie stać nas na wizyty na siłowni i posiadanie własnego trenera nie oznacza, że nie możemy poćwiczyć sami w domu i dzięki temu zrzucić kilka kilogramów. Długie spacery z psem, jogging lub wspólna wycieczka rowerowa, to wszystko ruch, którego nasze ciało potrzebuje. Dni są coraz dłuższe i słońca coraz więcej, dlatego warto przebywać na świeżym powietrzu jak najwięcej.

Domowe Spa

Nie każdy lubi i nie każdego stać na wizyty w salonach Spa, gdzie możemy poczuć się lepiej w swojej skórze. Na szczęście jest wiele domowych sposobów na to, aby poczuć się świeżo i pięknie tej wiosny. Przede wszystkim należy zarezerwować jeden wieczór tylko dla siebie i wtedy zamknąć się w łazience minimum na godzinę. Peeling, maseczka, depilacja, a później odżywcza kąpiel z olejkami z pewnością doda nam energii.

Zdrowe zupy

Stosowanie restrykcyjnych diet nie jest zdrowe i to powinniśmy wiedzieć wszyscy. Jeżeli chcemy zrzucić kilka kilogramów, najlepiej zgłosić się do dietetyka i stosować się do jego wskazówek. A jeżeli chcemy jeść zdrowo i smacznie, to w naszym menu powinno się znajdować sporo zup, które mają wiele witamin i są przy tym bardzo pożywne.

, , , , , ,

  1. #1 przez firmy dnia 13/03/2014 - 04:23

    Bardzo ciekawa stronka i mega dużo fajnych rzeczy.
    Serdecznie gratuluję i pozdrawiam autorów.

(nie będzie widoczne)