Z dobrą auto szkołą teoria nie straszna


Samochód szybko jadący Z początkiem 2013 roku weszły w życie nowe przepisy odnośnie państwowego egzaminu na prawo jazdy. Najważniejszą częścią zmian objęto egzamin teoretyczny, który zresztą wzbudza nawet i teraz wiele kontrowersji. Narosło bowiem wokół niego wiele mitów w szczególności odnośnie niepotrzebnych pytań. Warto więc na samym początku odwiedzając auto szkołę zapytać właśnie o zdawalność w danym ośrodku.

Auto szkoły burzą mity o teorii

Odwiedzając auto szkołę bardzo szybko możemy dowiedzieć się co o tym myślą instruktorzy i właściciele takich miejsc. Faktycznie pytania odnośnie wymiarów rejestracji czy długości drążka zmiany biegów się pojawiają. Jednak jest ich na tyle niewiele, że zdecydowana większość osób w ogóle na nie nie trafia.

To co często jest wspominane przez takie szkoły to fakt, że kursanci muszą więcej poświęcić na naukę samego kodeksu ruchu drogowego – zmienił się więc właściwie tylko sposób nauczania.

Różnice w egzaminach

Rozmawiając z przedstawicielem auto szkoły ABS ze Zgierza dowiedzieliśmy się o kilku różnicach pomiędzy starą „teorią” a nową. Jednym z ważniejszych faktów jest to, że nikt nie ma dostępu do pełnej bazy pytań jak było poprzednio. Wcześniej było ponad 400 pytań, które mógł dosłownie każdy przećwiczyć. Nie było więc potrzeby uczenia się samego kodeksu, a zwyczajnie większość kursantów kilka razy sprawdzała całą bazę. Możliwość zaznaczania tylko jednej odpowiedzi to zdecydowanie duże ułatwienie, zmniejszenie czasu i brak możliwości powrotu to oczywiście utrudnienie.

Jeśli interesuje Cię dobra auto szkoła Zgierz, to ABS jest świetnym wyborem, choćby i ze względu na bardzo wysoką zdawalność w egzaminie teoretycznym. Ta auto szkoła przewyższa inne zgierskie z wynikiem ponad 70%.

Auta na autostradzie

, , , ,

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)