Szał na punkcie botoxu


Zastrzyk z botoxuW XXI wieku świat wydaje się zwyczajnie oszalał i zmierza chyba nie do końca w dobrym kierunku. Objawia się to wieloma aspektami naszego życia, ale z pewnością do tych bardziej zauważalnych należy zaliczyć nieustanne dążenie człowieka do wyimaginowanego piękna. To co wspaniałe w świecie to właśnie różnorodność. Nie ma dwóch identycznych chmur czy takich samych kwiatów. Tak samo i ludzie różnią się nie tylko charakterami, ale także swoim wyglądem. To niesamowite, ale poprzez botox ludzie starają się wyraźnie naprawić to, co według nich natura zepsuła.

Powiększanie ust i wygładzanie zmarszczek

Szczególnie kobiety ogarnęła dzisiaj mania nienaturalnego piękna. Botox wstrzykuje się dosłownie wszędzie tam gdzie tylko się da. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie dążenie do nadnaturalnego piękna bez zwracania uwagi na swoje zdrowie. W efekcie po ulicach chodzi coraz więcej kobiet z rybimi ustami, co ponoć jest teraz modne, lub mocno zdziwionych przez naciąganie skóry i wstrzykiwanie botoxu w celu eliminacji zmarszczek.

Botox – czyli wiekowy wynalazek

Wynalezienie botoxu mocno zrewolucjonizowało współczesną kosmetykę. Teoretycznie jest on oczywiście bezpieczny dla naszego zdrowia, a jego niewielka ilość pod skórą nie zrobi nam nic złego. Niestety tak długo jak kobiety będą starały się być lepsze od Boga, tak zabiegi kosmetyczne z użyciem botoxu będą zwyczajnie niebezpieczne. To czy takie dążenie do nadnaturalnego piękna jest słuszne zostawmy do osobistej dyskusji, ale w tym wielkim szale nie wolno zapominać o własnym zdrowiu.

, , , ,

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)