Szafy wnękowe w łódzkich kamienicach – wykorzystaj tą przestrzeń w 100%


Łódzka kamienica Małe mieszkania w starym budownictwie to zawsze wyzwanie dla osób je urządzających i w nich mieszkających. Każda przestrzeń musi być mieć jakieś przeznaczenie, a każde rozwiązanie powinno być choć trochę funkcjonalne. Szafy wnękowe są więc w takich miejscach wręcz standardem.

Łódź jest miastem gdzie nie brakuje mieszkań zaprojektowanych niestety właśnie z wnękami. Choć właśnie dla wielu osób jest to marnowanie przestrzeni, to właśnie szafy wnękowe sprawiają, że to z pozoru bezużyteczne miejsce staje się podstawą bardzo praktycznej szafy.

Szafy wnękowe na wymiar

Szafa wnękowaZ dość oczywistych powodów nie ma możliwości zastosowania innej szafy niż zamówionej na wymiar. Jakimś łutem szczęścia może się okazać, że znajdziemy szafę idealnie pasującą do danej wnęki, jednak mimo to nie będzie tak dobrze wyglądała jak ta prawdziwa szafa wnękowa.

Firma Atelier montuje szafy wnękowe Łódź już od wielu lat i w swych galeriach ma wiele ciekawych przykładów realizacji. Specjaliści z Atelier mają zawsze wiele ciekawych pomysłów i zawsze zaproponują praktyczne i ładne rozwiązania. Wielu mieszkańców Łodzi skorzystało z ich usług.

Wytrzymałe i estetyczne

Jedną z większych zalet szaf wnękowych jest ich duża wytrzymałość. Opierają się w końcu o trzy ściany, więc dzięki temu nie ma problemu z ich bujaniem się. Są także tak konstruowane, aby nie trzeba było pod nimi sprzątać – w końcu nie ma możliwości ich podnoszenia czy przesuwania. W Łódzkich mieszkaniach często jest taki problem, że są one bardzo wysokie, ale to także nie problem, bo firmy montujące szafy wnękowe w takich przypadkach mogą proponować albo osłony, albo nawet zasłonięcie przestrzeni płytą kartonowo-gipsową.

Rozwiązania z łódzkich szaf wnękowych

Łodzianie mają wiele ciekawych pomysłów jeśli chodzi o szafy wnękowe. Bardzo popularne są bowiem w takich szafach wieszaki na krawaty, stojaki na buty, specjalne koszyczki na bieliznę i skarpetki. Bardzo często wykorzystuje się także dolną przestrzeń w części na wieszaki. To tam można zastosować dodatkowe półki czy wieszaczki.

, , , , ,

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)