Pamiątka na długi czas


kliszaW życiu każdego z nas są dni, chwile, okazje, które chcielibyśmy zachować w pamięci i nie tylko na dłużej. Kiedyś możliwości zachowania wspomnień było niezbyt wiele, ale dziś opcji jest aż nadmiar. Poza tym dzięki nowoczesnym technologiom mamy możliwość zachować dla siebie niemalże każdy kawałek życia, nie tylko te szczególne okazje, ale też codzienne dni. Na co warto się zdecydować, aby za kilka lat z przyjemnością wspominać te piękne chwile?

Fotografia zawsze na czasie

Fotografia w tej chwili zrobiła niewyobrażalny krok do przodu w porównaniu do tego, co było jeszcze kilkanaście lat temu. Dziś możemy robić zdjęcia w super jakości, w dobrej rozdzielczości i dodatkowo je retuszować. Fotografia stała się wręcz sztuką. Na zaproszenie fotografa na nasze wesele, chrzciny czy komunie warto się zdecydować zwłaszcza ze względu na różnorodne wykorzystanie zdjęć. Najczęściej fotografowie dają dzisiaj obrobione już fotografie na płycie i w zależności od naszego życzenia możemy dalej coś z nimi robić. A opcji jest całkiem sporo. Możemy zrobić sobie z nich portret na ścianę, fotografie do ramki, fotoksiążkę czy pokaz slajdów na imprezę rodzinną. Fotografie zawsze będą w modzie, dlatego naprawdę warto zainwestować.

Film wideo na szczególne okazje

Wiele osób chcąc na dłużej zachować wspomnienia związane z wielkimi uroczystościami decyduje się również na zatrudnienie kamerzysty. Filmy mają oczywiście krótszą historię niż fotografie, dlatego też są mniej popularne. Nagranie ze ślubu i wesela to fajny pomysł, jednak na dłuższą metę ciężko stwierdzić, czy za kilka lat będziemy mieli na czym odtwarzać te filmy. Dzisiejszy rozwój techniczny jest strasznie szybki i co chwilę wychodzą nowe odtwarzacze. Jednakże pomimo wszystko warto pokusić się o taka inwestycję, by za kilka lat móc pokazać dzieciom, jak bardzo się zmieniliśmy.

, , , , ,

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)