Nowoczesne rozwiązania medycyny estetycznej


medycyna estetyczna łódźKażdy w dzisiejszych czasach chce być piękny i młody. Wiele pań ma problemy z samoakceptacją swoich wad i chce szybko zmienić coś w swoim wyglądzie. Czasami jest to tylko redukcja małych zmarszczek, innym razem lifting brzucha czy pośladków. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj medycyna estetyczna, czyli nauka która rozwija się szybko jak żadna inna. W Łodzi w ostatnim roku powstało ok. 50 nowych salonów, gdzie możemy skorzystać z usług kosmetologa.

Czym jest medycyna estetyczna?

Niby każdy z nas wie czym jest medycyna estetyczna, jednak wbrew pozorom jest to bardzo złożone pojęcie. W Łodzi w nowoczesnych salonach kosmetycznych mamy do wyboru bardzo szeroki wachlarz zabiegów. Ogólnie medycyna estetyczna Łódź zajmuje się w pierwszej kolejności zapobieganiem i profilaktyką starzenia się skóry, a w drugiej kolejności likwidacją lub rekonstrukcją różnych defektów urody. Wiele osób myli medycynę estetyczną z chirurgią plastyczną, a to zupełnie dwie różne dziedziny medycyny. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są zazwyczaj wykonywane ambulatoryjnie i nie wymagają pobytu w szpitalu.

Szeroki wachlarz zabiegów

Co roku powstają nowe, nieinwazyjne metody likwidacji defektów urody. Z osiągnięć medycyny estetycznej korzysta coraz więcej kobiet, jak i mężczyzn. Ponieważ nie są one aż tak niebezpieczne jak operacje plastyczne, a efekty są w pełni zadowalające zdobywają one rzesze fanów. Nie bez znaczenia jest też fakt, że są one sporo tańsze od standardowych zabiegów operacyjnych. Kobiety najczęściej decydują się na korekcję zmarszczek, redukcję cellulitu czy ujędrnienie całego ciała. Mężczyźni z kolei również lubią mieć gładką twarz bez zmarszczek, ale też gęste włosy.

, , , , , ,

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)