Likwidacja zmarszczek na wiele sposobów


kobieta, zmarszczki, twarzZmarszczki to symbol wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim upływających lat. Szczególnie Panie starają się z nimi walczyć na wiele sposobów. Jak zwykle najlepiej zapobiegać a nie leczyć chociaż w pewnym momencie i tak każdego dopada starość. Mimo to warto choć odrobinę odwlec ten proces i likwidować zmarszczki.

Rozmawialiśmy z kosmetyczkami z łódzkiego gabinetu Dodent o tym jakie są możliwości walki ze zmarszczkami. Poniżej przedstawiamy kilka z sposobów stosowanych przez panie z Łodzi.

Kremy na zmarszczki

Te specyfiki sprawdzają się właściwie jako środek zapobiegawczy. Wymagają przy tym regularnego stosowania i wcale nie należą do najtańszych jeśli szukamy skutecznych rozwiązań. Jeśli jednak zmarszczki już są, to niestety nawet najdroższe specyfiki nie dają zbyt wiele.

botox, kobieta, zastrzykBotox na zmarszczki

Od kilku lat jest dość głośno o tym specyfiku, niestety nie zawsze wypowiedzi są w pozytywnym tonie. Substancja ta nie tylko likwiduje, ale i zapobiega zmarszczką. Musi być jednak stosowana z umiarem. Toksyna botulinowa rozluźnia bowiem mięśnie twarzy co powoduje wyprostowanie się zmarszczek i zapobiega ich powstawaniu. Problem w tym, że stosowany zbyt często ogranicza możliwości wyrażania emocji. W przypadku likwidacji zmarszczek botoksem sprawdza się stare podejście, że wszystko z umiarem.

Kwas hialuronowy likwiduje zmarszczki

Jednym z kolejnych sposobów na zmarszczki jest kwas hialuronowy wstrzykiwany w skórę na wiele sposobów. W przypadku kuracji przeciwzmarszczkowych świetnie sprawdza się mezoterapia. Sam kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w naszych ciałach a także i wszystkich innych organizmach żywych. W ludzkiej skórze odpowiada za jędrność, a z wiekiem niestety zaczynają się pojawiać jej niedobory. Wstrzykiwanie tej substancji pozwala na uzupełnianie tych niedoborów, a także wypełnia już istniejące zmarszczki – choć tylko czasowo.

Wszystkich, których interesuje likwidacja zmarszczek w Łodzi, zapraszamy do salonu Dodent przy ulicy Wyszyńskiego. W powyższym artykule są jedynie skrawki wiedzy, więcej wskaże obsługa właśnie w łódzkim gabinecie Dodent.

, , , , , ,

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)