Kuchnie na wymiar – piękne i funkcjonalne


czerwona kuchnia, szkło, meble kuchenne, blatTrudno znaleźć dwie takie same kuchnie, o ile sypialnie czy salony można zwyczajnie przenieść żywcem z wystaw sklepów meblowych, to kuchnia już wymaga lepszego dopasowania do potrzeb właścicieli i samego pomieszczenia. Z tego też powodu bardzo często wiele osób decyduje się na kuchnie na wymiar. Więcej informacji na ten temat, a także zamieszczone fotografie mamy od Atelier z łodzi, firmy właśnie oferującej kuchnie na wymiar.

Wymagania co do kuchni

Trudno się nie zgodzić z Panem Sebastianem z Łódzkiego Atelier, że od mebli kuchennych wymagamy zdecydowanie więcej niż od innych. W salonie szafki czy komody mają przede wszystkim ładnie wyglądać, nie muszą być wyjątkowo solidne. Kuchnia z kolei wymaga od mebli zdecydowanie więcej, są to meble na których codziennie pracujemy, stawiamy rozgrzane naczynia, czasami coś rozlejemy, oprzemy się lub postawimy coś ciężkiego. Także wiszące półki kuchenne muszą utrzymywać ciężkie talerze, garnki czy pełne butelki i opakowania produktów spożywczych. Meble kuchenne muszą być więc bardzo solidne i właśnie takie są wykonywane przez firmy zajmujące się produkcją mebli na wymiar tak jak Atelier z Łodzi.

kuchnia, szkło, meble kuchenne, blat, piekarnik

Nie tylko funkcjonalność

kuchnia, szkło, meble kuchenne, blat, piekarnik, zlewJeszcze kilkanaście lat temu kuchnia była traktowana zupełnie pobieżnie jeśli chodzi o estetykę. Liczyło się łatwe jej sprzątanie, wspomniana solidność i funkcjonalność, wygląd był stawiany na ostatnim miejscu. Ostatnio jednak zmienia się to dość mocno i teraz wymagamy od kuchni na wymiar poza wymienionymi zaletami także efektownego wyglądu. Co ciekawe dotyczy to nie tylko mieszkań i domów gdzie łączy się salon z kuchnią, ale nawet w malutkich kuchniach.

W łódzkim Atelier bardzo często klienci decydują się na meble kuchenne na wymiar wykańczane szkłem z nadrukami. Takie rozwiązania pozwalają na uzyskanie niezwykle atrakcyjnego wyglądu ale i ułatwiają sprzątanie. Choć na samym szkle łatwiej widać zabrudzenia. Zainteresowanych przedstawionymi realizacjami odsyłamy na stronę Atelier – kuchnie na wymiar w Łodzi . Można znaleźć tam wiele przykładów naprawdę pięknych kuchni.

, , , ,

  1. Brak komentarzy, jeszcze.
(nie będzie widoczne)