Archiwum dla Maj, 2014

Motocykl w mieście – tylko szpan?

motocykl w mieścieZima to z oczywistych przyczyn okres martwy dla motocyklistów. Nie chodzi oczywiście tylko o wygodę, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Jednak kiedy tylko na termometrach słupek rtęci przekracza 15 stopni Celsjusza, to na ulicach pojawiają się motocykliści. Z roku na rok bezsprzecznie widać na polskich drogach coraz więcej motocykli. Także salony sprzedające nowe motocykle na początku tego roku notują rekordowe wyniki. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , ,

Brak komentarzy

Charakterystyka nowoczesnych psychologów

Kobieta u psychologaOstatnie sto lat to czas niezwykle szybkiego rozwoju wielu nauk i technologii. Psychologia zdecydowanie należy do tych szybko rozwijających się, tym bardziej że dopiero w XIX wieku zaczęła być traktowana jak nauka. Czytaj reszte tego wpisu »

, , ,

Brak komentarzy

Kuchnie na wymiar – piękne i funkcjonalne

czerwona kuchnia, szkło, meble kuchenne, blatTrudno znaleźć dwie takie same kuchnie, o ile sypialnie czy salony można zwyczajnie przenieść żywcem z wystaw sklepów meblowych, to kuchnia już wymaga lepszego dopasowania do potrzeb właścicieli i samego pomieszczenia. Z tego też powodu bardzo często wiele osób decyduje się na kuchnie na wymiar. Więcej informacji na ten temat, a także zamieszczone fotografie mamy od Atelier z łodzi, firmy właśnie oferującej kuchnie na wymiar. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , ,

Brak komentarzy

Jak zaoszczędzić na eksploatacji auta?

smart, autoKoszty paliwa i wszelkich napraw czy wymian to zawsze problem dla właściciela pojazdu. Nawet jeśli dbamy o auto, to nie zawsze musi ono nam się odpłacać bezproblemową eksploatacją. Są jednak sposoby na to, aby koszty utrzymania samochodu wcale nie były aż tak wysokie. Czytaj reszte tego wpisu »

, , ,

Brak komentarzy