Archiwum dla Kwiecień, 2014

Własny domek na przedmieściach czy mieszkanie w centrum?

domDom to określenie stosowane zwykle w celu opisania miejsca do którego prędzej czy później chcemy wracać. Nie musi to być faktycznie dom stojący samodzielnie, dokładnie tak samo określamy swoje mieszkania. Mając taką możliwość (kredyt hipoteczny, spadek czy własna gotówka) możemy podjąć decyzję gdzie chcemy faktycznie mieszkać. Pada więc pytanie – czy lepiej mieszkać w mieście, a może jednak na przedmieściach?

Czytaj reszte tego wpisu »

, ,

Brak komentarzy

Likwidacja zmarszczek na wiele sposobów

kobieta, zmarszczki, twarzZmarszczki to symbol wiedzy i doświadczenia, ale przede wszystkim upływających lat. Szczególnie Panie starają się z nimi walczyć na wiele sposobów. Jak zwykle najlepiej zapobiegać a nie leczyć chociaż w pewnym momencie i tak każdego dopada starość. Mimo to warto choć odrobinę odwlec ten proces i likwidować zmarszczki.

Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , , ,

Brak komentarzy

Nauka jazdy bez stresu to większa szansa na prawo jazdy

kierowca, autoKażdy egzamin w szkole wiąże się z ogromnym stresem. Podobnie dzieje się podczas zdobywania prawa jazdy. Różnica jednak w szkole jest taka, ze zwykle za każde kolejne podejście nie trzeba dopłacać (wyjątkiem są niektóre uczelnie prywatne), jednak w przypadku egzaminu na prawo jazdy każdorazowo musimy płacić. Egzamin teoretyczny z najpopularniejszej kategorii B to koszt 30 zł, praktyka to już 140 zł. Dlatego też każdy chce zdać jak najszybciej i najlepiej za pierwszym razem.

Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , ,

1 komentarz

Przebieg auta – jak nie dać się oszukać

autoW Polsce jest niezbyt wiele osób, które stać na nowe auto z salonu, zdecydowanie częściej kupujemy samochody sprowadzane np. z Niemiec. Większość z kupujących przykłada ogromną wagę do przebiegu. Jest to w końcu konkretna miara zużycia pojazdu, bo im więcej przejechał, tym mocniej jest on zużyty.

Czytaj reszte tego wpisu »

, , , ,

Brak komentarzy

Sprzedajemy swoje 4 kółka

auto wnetrzeKażdy Polak średnio zmienia auto co ok. 5 lat, w zdecydowanej większości oczywiście nie na nowe, ale na używane. Samochodowy rynek wtórny w Polsce jest bardzo rozbudowany i obejmuje auta w wieku od kilku do kilkudziesięciu nawet lat. Niestety średni wiek auta jakim jeżdżą Polacy to ok. 11 lat. Oznacza to więc, że dość często każdy z nas musi sprzedać swój samochód. Ci, którzy nie mają czasu lub zwyczajnie nie mają ochoty się tym zajmować, mogą zdać się na komisy lub skupy samochodów. Większość z nas jednak sprzedaje auto na własną rękę. Jak jednak się do tego zabrać?

Czytaj reszte tego wpisu »

, , ,

Brak komentarzy