Archiwum dla Marzec, 2014

Po czym poznać świetnego dentystę z Wrocławia?

narzędzia dentystyInspiracją do takiego artykułu tak naprawdę może być każdy z nas, bo kogo nie spotkał nagły ból zęba? Pomimo tego, że szkliwo to najtwardszy materiał w naszym ciele, to niestety bardzo często ulega on uszkodzeniom. Drobne ubytki to nie problem i nawet najsłabszy stomatolog da im radę, jednak czasami bywa zdecydowanie gorzej.

Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , ,

Brak komentarzy

Psychologia we Wrocławiu – kierunek z przyszłością

psycholog wrocławKażdy młody człowiek, który po maturze musi zdecydować co chce dalej robić ma spory problem. Z jednej strony wiele osób chciałoby robić to co lubi, z drugiej warto wybrać kierunek, który da nam w przyszłości pracę i spokojne życie. We Wrocławiu kierunkiem najbardziej obleganym wśród humanistycznych od kilku lat niezmiennie jest psychologia. Psycholog we Wrocławiu ma całkiem sporo pracy, więc raczej pacjentów dla nikogo nie zabraknie. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , ,

Brak komentarzy

Zdrowo i lekko na wiosnę

zupaKażdy z nas na wiosnę chciałby zrzucić zimowe kilogramy, aby poczuć się sprawniejszym i atrakcyjniejszym. Wiele salonów kosmetycznych i gabinetów odnowy przeżywa prawdziwe oblężenie. Podobnie jest w klubach fitness i na basenie. A co zrobić jeżeli nie stać nas na specjalistyczne zabiegi i wizyty w salonach. Oczywiście nic straconego, gdyż tak samo możemy poczuć się lekko i świeżo dzięki kilku domowym zabiegom. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , , ,

1 komentarz