Archiwum dla Luty, 2014

Nie bój się wizyt u psychologa

zmartfiony facet, problemBardzo przykre jest to, że w XXI wieku ludzie nadal wstydzą się chodzić do psychologa. Wszystko przez pewnego rodzaju stereotyp, który zdecydowanie najbardziej jest dostrzegalny na wsiach. W mieście jesteśmy o wiele bardziej anonimowi, natomiast na wsi każdy będzie zaraz wiedział, gdzie żeśmy się wybrali. Czytaj reszte tego wpisu »

, , ,

Brak komentarzy

5 przykazań twojego dentysty

dentysta łódźKażdy z nas chociaż raz w sowim życiu musiał odwiedzić dentystę. Niektórzy widzą się ze swoim dentystom przynajmniej raz na rok, inni odwiedzają go tylko od wielkiego święta, ponieważ czują paniczny lęk przed wizyta w gabinecie. Dentysta to słowo, które przeraża nawet największych twardzieli. Co zrobić, aby spotykać się ze swoim dentystom tylko na kontroli? Oto 5 przykazań twojego dentysty: Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , ,

Brak komentarzy

Vademecum małego czyścioszka

bobasKiedy w domu pojawia się noworodek, świeżo upieczeni rodzice są często przerażeni ogromem obowiązków jakie spadły na ich barki. Mycie buzi, obcinanie mikroskopijnych paznokci czy zwykła kąpiel mogą wydawać się niełatwym zadaniem. Na szczęście dzięki kilku sprawdzonym metodom wszystkie zabiegi pielęgnacyjne jakich wymaga noworodek będą łatwe i przyjemne, a czas pielęgnacji będzie się kojarzył jedynie z czułością i poznawaniem siebie nawzajem. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , ,

3 komentarze