Archiwum dla Styczeń, 2014

Nowoczesne tradycje ślubne

sukniaKiedyś ślub i wesele organizowane były przez rodziców państwa młodych i wszystko odbywało się wokół pewnego ustalonego z góry schematu. Wiadomo było, że musi być biała suknia, welon, orkiestra, kwiaty pod kościołem, weselicho w remizie lub stodole i dużo wódki. Dzisiaj to wszystko wcale nie jest takie oczywiste, a młodzi kombinują na wszystkie strony, aby ich wesele było niezapomniane i wyjątkowe. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , , , , ,

Brak komentarzy

Ile trwa leczenie u psychologa?

Kartka, problem, psychologWiele osób, jeśli już wie, że powinno się iść do psychologa ze swoimi problemami bardzo intensywnie się zastanawia nad tym ile takie leczenie może trwać. To faktycznie jest dość istotna sprawa, gdyż w przypadku kiedy chcemy leczyć się prywatnie to takie wizyty nas sporo kosztują.Przeciętnie godzinna sesja z psychologiem to wydatek rzędu 50 do 100zł. Wydaje się to być dużo to fakt, ale pamiętajmy, że nasze zdrowie psychiczne jest niezwykle ważne. Czytaj reszte tego wpisu »

, , ,

Brak komentarzy

Przedłużanie rzęs hitem karnawału 2014 w Łodzi

przedłużanie rzęs łódźStyczeń kojarzy nam się najczęściej ze srogą, mroźną zimą i gorącymi imprezami karnawałowymi. Pomimo niesprzyjającej aury wiele osób decyduje się na zorganizowanie domówki lub wyjście na wspaniały, karnawałowy bal. Niejednokrotni są to bale maskowe z jakimś motywem przewodnim. Jednak niezależnie od rodzaju imprezy, na którą się wybieramy, wiele pań decyduje się na przedłużanie rzęs, aby wyglądać modnie i olśniewająco. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , ,

Brak komentarzy

Idealna temperatura

zimaGdy na zewnątrz temperatura spada, w domach i mieszkaniach ochoczo podkręcamy kaloryfery. Niestety wbrew pozorom nie jest to zbyt zdrowe dla naszego organizmu. W większości przypadków myślimy, że to właśnie mroźne powietrze z zewnątrz jest dla nas największym zagrożeniem i to właśnie z dworu możemy złapać infekcję. Tymczasem tak naprawdę najwięcej zagrożeń czeka na nas w nagrzanym domu. Czytaj reszte tego wpisu »

, , , , ,

Brak komentarzy